Акумуляторна батарея V-TAC VT48100E-W LiFePO4 51,2V 100Аh 5.12kWh,(100 / 100A)585x565x275mm, 50,67kg
Залишити відгук
Код: 37295
Постачальник #7
Ціну і кількість товарів останній раз було оновлено 01.05.26 о 12:57
В наявності
Кількість: 3
Відправка
Завтра
Доставка
  • Самовивіз з магазину Indicative
    м. Кропивницький,
    вул. Велика Перспективна, 38а
  • Доставка кур'єром
  • Доставка Нова пошта
  • Доставка Укрпошта
  • Доставка Meest
Оплата
  • Оплата Apple Pay
  • Оплата Google Pay
  • «Покупка частинами» від monobank
    Для оформлення необхідно:
    1. Бути клієнтом monobank.
    2. Мати смартфон з додатком monobank.
    4. Мати доступний баланс на рахунку кредитної карти для списання першого платежу.
  • Оплата plata by mono
  • Оплата ПриватБанк
  • Безготівкова оплата
Гарантія
Обмін/повернення товарів:
Протягом 14 днів
Характеристики
  • id 37295, 44514
  • model V-TAC-LiFePO4-51,2, VT-51201-W, VT48100E-W
Поки немає відгуків
Немає в наявності
В наявності
Переглянуті товари
Зарядний пристрій для акумуляторів Li-ion 67,2V,16S,8A,600W, штекер Triangle plug (T-tipe / IEC / C13 N+L-) індикація, 220х122х86mm, 1.5kg