Процессор Intel Core i5 9400F 2.9GHz (9MB, Coffee Lake, 65W, S1151) Box (BX80684I59400F)
Залишити відгук
Код: 246448
Магазин Indicative
м. Кропивницький,
вул. Велика Перспективна, 38а
Ціну і кількість товарів останній раз було оновлено 13.02.26 о 01:06
Немає в наявності
Постачальник #7
Немає в наявності
Доставка
    м. Кропивницький,
    вул. Велика Перспективна, 38а
  • Доставка кур'єром
  • Доставка Нова пошта
  • Доставка Укрпошта
  • Доставка Meest
Оплата
  • Оплата Apple Pay
  • Оплата Google Pay
  • «Покупка частинами» від monobank
    Для оформлення необхідно:
    1. Бути клієнтом monobank.
    2. Мати смартфон з додатком monobank.
    3. Перевірити доступний ліміт на покупку частинами.
    4. Мати доступний баланс на рахунку кредитної карти для списання першого платежу.
  • Оплата plata by mono
  • Оплата ПриватБанк
  • Безготівкова оплата
Гарантія
Обмін/повернення товарів:
Протягом 14 днів
Характеристики
  • EAN 5032037150354
  • articul BX80684I59400F
  • UPC 735858406079
  • PCOD 246448
  • productID 246448
  • product_code U0333752
  • COD2 BX80684I59400F
Поки немає відгуків