Зарядная станция Schneider Electric 500 517Wh (PPS500-GR)
Залишити відгук
Код: PPS500-GR
Постачальник #3
Ціну і кількість товарів останній раз було оновлено 19.11.25 о 07:42
Немає в наявності
Постачальник #7
Ціну і кількість товарів останній раз було оновлено 13.05.26 о 23:03
В наявності
Кількість: 1
Відправка
Сьогодні
Доставка
  • Самовивіз з магазину Indicative
    м. Кропивницький,
    вул. Велика Перспективна, 38а
  • Доставка кур'єром
  • Доставка Нова пошта
  • Доставка Укрпошта
  • Доставка Meest
Оплата
  • Оплата Apple Pay
  • Оплата Google Pay
  • «Покупка частинами» від monobank
    Для оформлення необхідно:
    1. Бути клієнтом monobank.
    2. Мати смартфон з додатком monobank.
    4. Мати доступний баланс на рахунку кредитної карти для списання першого платежу.
  • Оплата plata by mono
  • Оплата ПриватБанк
  • Безготівкова оплата
Гарантія
Обмін/повернення товарів:
Протягом 14 днів
Характеристики
  • Особливості вбудований ліхтар
  • Колір чорний з зеленим
  • Тип батареї Li-Ion
  • Вихід 1 x wireless charging. 15 Вт, 1 x бездротова зарядка, 15 Вт
  • Ступінь захисту IP40
  • Номінальна потужність 500 Вт
  • АС Вхід 1 x 190–265 В, 0.65 А
  • Температурний діапазон заряджання 0 - 40° C
  • Номінальна вхідна напруга 190–265 В
  • Форма вихідної напруги Чиста синусоїда
  • Сертифікат якості CE
  • Виходи USB USB Typa-A
  • articul PPS500-GR
  • Діапазон температур зберігання -20 – 70 °C